Poniedziałek, 22 kwietnia 2024r., godz. 17:00 i 20:00, Teatr Muzyczny w Gdyni - NOWA SCENA

Rezerwacja i sprzedaż biletów: kasy Teatru: tel. 58-661-60-00, sieć salonów

Sprzedaż internetowa (kliknij w godzinę spektaklu w wybranej bileterii):

: 17:00, 20:00
kasa Teatru: 17:00, 20:00
www.kupbilecik.pl: 17:00, 20:00

www.biletyna.pl: 17:00, 20:00
www.eventim.pl: 17:00, 20:00

ceny biletów: 180, 150

Informacje -zamówienia zbiorowe- dowóz biletów do domu: 601-669-009

OSOBY:

Paul – Andrzej Nejman
Sophie – Anna Cieślak 
Marc – Paweł Małaszyński


Autor:
 Clément Michel

Tłumaczenia: Irma Helt
Reżyseria: Anna Małman
Scenografia: Andrzej Nejman
Produkcja: Małgorzata Nejman

Asystent reżysera: Andrzej Nejman
Producent: Małgorzata Nejman

 

ON już z NIĄ nie może. Ale to w ogóle. Fizycznie. Jednak nie jest w stanie jej tego powiedzieć. Przecież jako mężczyzna nie posiada tego specyficznego składnika, nazywanego odwagą cywilną... Ale chwileczkę, żeby było jasne: nie chodzi o seks, bo z tym to jeszcze by pewnie mógł, chodzi o jej OBECNOŚĆ, słodką, niezmienną, wszechogarniającą i... nieodwracalną?!

Jedynym sposobem na wyjście z impasu jest by to ona podjęła decyzję, żeby jej również to wspólne życie zaczęło doskwierać. A ponoć nic tak skutecznie nie niszczy związku, jak odpowiednio nieodpowiedni... PRZYJACIEL. Najlepiej pod jednym dachem. Dlatego już nazajutrz TEN TRZECI pojawia się u drzwi z połową swojego dobytku.

Ale co, jeśli jego obecność wcale nie będzie uciążliwa? Co, jeśli jego zalety znacząco przewyższą jego... no właśnie, co jeśli on w ogóle nie ma wad?!

„Tydzień, nie dłużej...” to na wskroś absurdalna komedia nie-małżeńska, z wielką, czerwoną ciężarówką w tle, w której słowo „szczerość” nabiera zupełnie nieoczekiwanych znaczeń, a przyjaźń, miłość... Chwileczkę. Jaka przyjaźń, jaka miłość...?!


CZAS TRWANIA – ok. 2 godz.  (z przerwą)
Spektakl dla widzów od 16. roku życia.

"Spektakl rewelacyjny. W życiu się tak nie uśmiałam.Nejman cudowny, Małaszyński wspaniały jak zwykle, Ania Cieślak super. Kiedy będzie ponownie  w trójmieście?  Pójdę jeszcze raz, tym razem zabiorę resztę rodzinki i znajomych"
 
"Jedna z lepszych komedii jakie widziałam. Mistrzowska gra aktorska , sztuka, którą koniecznie trzeba zobaczyć. Polecam"