Wtorek, 22 października 2024r., godz. 17:00 i 20:15, Teatr Muzyczny w Gdyni - NOWA SCENA


Rezerwacja i sprzedaż biletów:
kasy Teatru: tel. 58-661-60-00, sieć salonów


Sprzedaż internetowa (wybierz bileterię i kliknij w godzinę spektaklu):

: 17:00, 20:15
kasa Teatru Muzycznego: 17:00, 20:15
www.kupbilecik.pl: 17:00, 20:15
www.biletyna.pl: 17:00, 20:15
www.eventim.pl: 17:00, 20:15

Informacje -zamówienia zbiorowe- dowóz biletów do domu: tel.: 601-669-009
ceny biletów: 140, 170 zł


OBSADA: Elżbieta Jodłowska / Katarzyna Kozak / Renata Zarębska
Ludmiła Warzecha / Dorota Piasecka / Ewa Kuklińska

 

Ulotka PDF


Wydawało nam się, że o klimakterium powiedzieliśmy już wszystko... Myliliśmy się! Elżbieta Jodłowska powraca z nowym hitem! „Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał” powstało na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek – już nie młodych, ale jakże młodych.

Wciąż walcząca z nadwagą, ale już nie bezrobotna Pamela i Zosia, zaradna pani domu, starym zwyczajem przybywają świętować kolejne urodziny Maliny. Tym razem spotykają się w jej, dopiero co otwartym, pubie. Brakuje tylko Krychy, która też miała przybyć, ale... tego nie zdradzimy! Za to pojawia się, obdarzona liryczną duszą, Angela, która wraz z Maliną prowadzi interes. Gdzie zaś zbierają się tak różne kobiety, które tyle czasu się nie widziały i mają sobie wiele do powiedzenia, tam jest głośno, śmiesznie i zaczyna się zabawa!

Ponad 1800 przedstawień „Klimakterium...i już” w ciągu 6 lat od premiery wyraźnie pokazuje, że kobieta wraz z jej problemami, to temat niewyczerpany. Nasze bohaterki ,,wyklęte wstały z poniżenia'' i realizują to, o co tak walczyły w pierwszej części: udowadniają, że klimakterium to nie koniec świata, a dopiero początek nowego życia.

Zupełnie nowe piosenki we wspaniałych aranżacjach i z zabawnymi tekstami, których nie można przestać nucić, złożone choreograficzne układy i ta niepowtarzalna energia, którą występujące na scenie aktorki dzielą się z publicznością. Częścią z nich spotkaliśmy się w „Klimakterium...i już!”, ale do tego zacnego grona dołączyły też nowe artystki, jedna lepsza od drugiej i wszystkie zupełnie znakomite.
I każda z nich wnosi do spektaklu coś zupełnie niepowtarzalnego.

Podczas spektaklu panie bawią się wyśmienicie – także te na widowni. I panowie ze zdumieniem stwierdzają, że coraz śmielej klaszczą i śpiewają ze wszystkimi. To prawdziwa terapia śmiechem - kojąca i skuteczna - pod jej wpływem nabieramy dystansu do siebie, innych, naszych zranień i lęków. Bo „Menopauzy szał” ogarnia wszystkich, a zwłaszcza tych, którzy się tego zupełnie nie spodziewają.

 


 

"Rewelacyjne! Na spektaklu mogłabym siedzieć godzinami. Byłam na pierwszej części, nie mogłam doczekąć się drugiej, a teraz z niecierpliwością czekam na trzecią. Żałuję tylko jednego, że nie byłam w stanie zapamiętać wszystkich tekstów."
Anna (Gdańsk)

 

"Byłam wczoraj na spektaklu cudownym, zabawnym, energetycznym i tak wspaniale relaksującym, jak mało co! Panie - zdolne do wszystkiego, teksty - chyba bardziej precyzyjnie i celnie nie da się określić stosunków damsko - męskich, a klimakterium ? - to tylko pretekst. Występujących tutaj aktorek ono nie dotyczy. Bardzo dziękuję."
Bożena (Gdańsk)

 

"Rewelacja! zarówno pierwszą, jak i drugą część gorąco polecam. Ogromna dawka humoru (uśmiałam się do łez)i życiowych przemyśleń, w inteligentny i zabawny sposób przekazana przez 4 znakomite Panie. Ich kontakt z publicznością także wyjątkowo serdeczny, od początku do końca (były dla nas, zapraszały na scenę, rozdawały uśmiechy i autografy,...)Dziękuję serdecznie! Wróćcie jeszcze do nas!"
Renata (Gdynia)

 

"Serdecznie polecam część 1szą jak i część 2gą :) Panie wiedzą jak rozśmieszyć widownię. Dziękuję za autografy. Jesteście SUPER laski."
Katarzyna (Gdańsk)

 

"Fantastyczne! Bawiłyśmy się z przyjaciółkami doskonale. Teksty po prostu doskonałe, świetnie zaobserwowane sytuacje i problemy codziennego życia. Śmiechoterapia genialna, ale i piękne chwile refleksji. Dzięki Paniom: Jodłowskiej, Jeżewskiej, Zielińskiej i Gadeckiej można uwierzyć, że życie w każdej chwili jest warte przeżycia.Bardzo, bardzo dziękuję i życzę zdrowia i radości."
Teresa (Warszawa)

 

"Rewelacja. Świetna gra aktorska, doskonała muzyka, bardzo śmieszna , błyskotliwa akcja. Gratulacje. To mój najlepiej spędzony czas od bardzo dawna. Bardzo dziękuję za tak wspaniałe przedstawienie. Wybiorę się na pewno ponownie- WARTO!"
Joanna (Warszawa)