Poniedziałek, 13 listopada 2017r., godz. 17:30 i 20:15, Teatr Muzyczny w Gdyni - Duża Scena

Rezerwacja i sprzedaż biletów:
kasy teatru 58-661-60-00, 58-785-59-00, sieć salonów

Sprzedaż internetowa:
, www.kupbilecik.pl , www.biletyna.pl , www.eventim.pl , www.bogart.pl

Informacje - dowóz biletów do domu:
tel.: 58-346-77-98 lub 601-669-009

 

ceny biletów: 120,- 100,- 80,-

Selfie.com.pl

 

 

Piotr Jasek - autor sztuki
Maria Seweryn - reżyser
Tomasz Jacyków - kostiumy
Zdzisław Kalinowski - muzyka
Katarzyna Adamczyk - scenografia
Kamila Markiewicz-Lubańska - zdjęcia

 


 

Spektakl "Selfie.com.pl" 13 listopada 2017r., godz. 17:30
 
Kupbilecik: TUTAJ
Ebilet: TUTAJ
Biletyna: TUTAJ
Eventim: TUTAJ
 
 
Spektakl "Selfie.com.pl" 13 listopada 2017r., godz. 20:15
 
Kupbilecik: TUTAJ
Ebilet: TUTAJ
Biletyna: TUTAJ
Eventim: TUTAJ
 

 

OBSADA:

Filip Bobek

Julia Kamińska

Dorota Pomykała

Piotr Zelt

 

Nawiązywanie relacji między ludźmi jeszcze nigdy nie było tak proste, jak dziś. Dzięki mediom społecznościowym, żeby z kimś porozmawiać, nie trzeba nawet otwierać ust. Można mieć setki znajomych i nigdy się z nimi nie spotkać. Ale znaleźć prawdziwą miłość, stworzyć prawdziwy związek i być ze sobą na zawsze, jest ciągle tak samo trudno.

W małym mieszkanku wielkiego blokowiska mieszka Brygida, przebojowa, nowoczesna kobieta. Brygida, zraniona w przeszłości przez mężczyznę swojego życia, nigdy mu tego nie wybaczyła. Mało tego, nigdy nie wybaczyła tego żadnemu mężczyźnie i od tamtej pory jest wrogiem mężczyzn. Przynajmniej jeśli chodzi o swoje życie, bo nie przeszkadza jej to zamartwiać się o córkę Julię, która ciągle jest sama. Mimo trzydziestki na karku, całym jej życiem są książki, nie ma znajomych, nie ma facebooka, nie ma chłopaka, nigdy nie zrobiła sobie selfie… Brygida podejrzewa nawet, że Julia może być dziewicą. Stara się nakłonić córkę do skorzystania z dobrodziejstw mediów społecznościowych. Od lat umawia ją na randki, jednak wszystkie dotychczasowe skończyły się rozczarowaniem. Julia ma dość. Ucieka w świat książek.

W innym małym mieszkanku wielkiego blokowiska mieszka Gerard z synem. Gerard ma się za uczciwego, porządnego człowieka z zasadami. Sam wychował swojego syna, ponieważ jego żona odeszła z jego szefem. Od tamtej pory Gerard nienawidzi kobiet, uważa je za stworzenia okrutne i bezwzględne. Nie przeszkadza mu to jednak martwić się o swojego syna Pawełka. Gerard ma nadzieję, ze z Pawełkiem będzie inaczej, że znajdzie gdzieś tę wyjątkową, uczciwą, jedyną w swoim rodzaju partnerkę na całe życie, i że będzie szczęśliwy tak, jak on kiedyś, wprawdzie krótko, ale był, naprawdę, przez chwilę był szczęśliwy...